KONTAKTA OSS

Vi finns på plats

Välkommen att kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss om du har frågor! Skriv några rader till oss i formuläret eller slå oss en signal. 

Kalkyl / offertförfrågan

E-faktura (EDI) – Fakturaportalen via Lexmark
GLN: 7365564621010

Övrig information
BG: 5864-4220
Org nr. 556462-1018

Kalkyl & Offerter

Fredrik Werner NIWA

Fredrik Werner

Bygg

Kalkyl och projektledning

Mail: fw@niwa.se
Mobil: +4676-10 222 05

Dan Klevskog

Dan Klevskog

Bygg

Kalkyl & uppföljning.

Mail: dan.klevskog@niwa.se
Mobil: +4673-031 94 14

Projektchefer

Anders Landegren

Anders Landegren

Projektchef – Bygg

Löpande och fastprisprojekt.

Mail: anders.landegren@niwa.se

Mobil: +4670-697 60 15

Projekchef

Jan Eriksson

Projektchef – Bygg

Löpande och fastprisprojekt.

Mail: jan.eriksson@niwa.se
Mobil: +4672-542 26 70

Joakim Nilsson

Joakim nilsson

Projektchef – Bygg

Löpande och fastprisprojekt.

Mail: joakim.nilsson@niwa.se
Mobil: +4673-062 50 82

Projektchef – Byggservice 

Löpande och fastprisprojekt.

Mail: joakim.axelsson@niwa.se
Mobil: +4673-076 83 69

Ekonomi & HR

Ellinor Halldan

HR-Ansvarig

Börjar hos oss den 1 augusti. 

Övergripande ansvar över personal och arbetsmiljö.

Mail: ellinor.halldan@sten-vag.se
Mobil: +4670-790 28 50

johan olsson

Ekonomi

Ansvar för den löpande redovisningen i bolaget.

Mail: johan.olsson@sten-vag.se
Mobil: +4670-217 38 35

Erik Edlund

Erik Edlund

Business Controller

Övergripande Ekonomi & projekt.


Mail: erik.edlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-234 49 22

Ledning

Per-Erik Edlundh

Per-Erik Edhlund

VD, ombud

Ytterst ansvarig för verksamheten.

Mail: pererik.edhlund@sten-vag.se
Mobil: +4670-600 89 00

Fredrik Werner NIWA

Fredrik Werner

Arbetschef för bygg

Projektledning inom bygg.

Mail: fw@niwa.se
Mobil: +4676-10 222 05

Verkstad

ronnie

Ronnie gustafsson

Verkstadsansvarig

Övergripande ansvar för verkstaden & maskinparken.

Mail: ronnie.gustafsson@sten-vag.se
Mobil: +4672-249 54 92